.

.

Алабама Премиер дожд Пончо

Алабама Премиер дожд Пончо

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Од големите од минатото до сјајните starsвезди кои моментно доминираат во нивниот спорт, ги нудиме автентичните колекционерски спортови од најголемите starsвезди. Кога станува збор за шопинг за посветен обожавател или колекционер, не заборавајте да го купувате нашиот широк опсег за спортски колекционери. Карактеристики, алабама, црвена плима, дожд, Понхоспецифицирање СТЕАМ : Алабама Кримсон Тиделга : NCAAWEIGHT : 0,625 lbs- SKU : CASY179996 Бесплатно испорака по нарачки над 35 американски долари на фан-продавницата од Фанатици. Бренд : Винкрафт. Официјално лиценциран. Увезени. Една големина најмногу одговара. Мерки за покривање приближно. 52 '' x 86 ''. Лесен пончо погоден за благи температури. Површинска миење. Материјал : 100% полиетилен. Печатено уметничко дело.

За производот

Купувачите избираат и