.

.

Џемпер за ракави за време на време на време на време

Џемпер за ракави за време на време на време на време

оценки:

DEN 271.84
Од стока
Достапно.

Доказ дека удобно може да биде кул! Дизајнирано со опуштено вклопување за целодневна удобност, капки рамења и модни ракави напред, оваа џемпер за ракав за мафини е ваш врвот на врвот на кој ќе одите насекаде внатре пар со фармерки за дневно излегување, или одговара на нив назад со координацијата џемпери за една ноќ внатре исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ¾- ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : All Over Print или Solid. Полгање на ракав за ракави за жени од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и