.

.

Солиден снабдување со голем машки столар Jeanан

Солиден снабдување со голем машки столар Jeanан

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Солиден снабдување копродукции 7 џебови сини и црни панталони со џеб. Облеката измиена редовно вклопување во права нога. Класичен пораст седи на половината. Затворање на метални копчиња со патент мува и јамка за двоен појас во центарот на грбот. Солидна понуда на компанијата „Големите машки џебни фармерки“ е совршено за игра или случајни работни денови во петок. Постои телефонски џеб за ваша погодност. Овој специјален тексас измешан памук е облека измиена за меко чувство. Директно нозете одговара со класичен пораст за удобност. Лесна грижа со машинско миење и суво. Црна и сина боја. Големина 44-54 Inseam 30-32 Увезено.

За производот

Купувачите избираат и