.

.

Поддршка за вратот на вратот на Nuby Memory, розова

Поддршка за вратот на вратот на Nuby Memory, розова

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Можете да бидете сигурни дека вашето дете има цврста основа кога ја користите поддршката на вратот на Nuby Memory Foam. Достапно е во розови или сини бои и е дизајниран да се користи во колички, во автомобилот или додека патува. Оваа перница за бебешки врат е во согласност со главата и вратот на детето и ја осигурува главата да остане на своето место. Ова му дава на главата на бебето убава основа додека тој или таа седи на седиште. Оваа перница за патувања на вратот ќе му помогне на детето да се чувствува подобро. Поддршка за вратот на вратот Nuby Memory : дизајнирана да се користи во колички, во автомобилот или додека патувате. Е во согласност со главата и вратот. Перница за бебешки врат е достапна во сини и розови бои. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

За производот

Купувачите избираат и