.

.

Едноставно Дејзи 16 16 Бохо геометриска перница на отворено

Едноставно Дејзи 16 16 Бохо геометриска перница на отворено

оценки:

DEN 543.84
Од стока
Достапно.

Украсете ги и персонализирајте ги вашите отворени простори со перници од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено. Ткаенината отпорна на временските услови и уникатниот стил ќе го подобрат вашиот простор за живеење на отворено. Едноставно маргаритка 16 "x 16" Бохо геометриска перница на отворено : 16 "x 16" Надворешна декоративна перница. Материјал : полиестер. Пополнете содржина : faux down. Хипо-алергичен. Зашиено затворање. Лесно за чистење. Дел од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено.

За производот

Купувачите избираат и