.

.

Време и време женски кабелски бод два џеб кардиган

Време и време женски кабелски бод два џеб кардиган

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Додадете слој на вашиот изглед со овој плетен женски кардиган од време и TRU. Класичното зашивање на кабелот додава текстура на вашиот нов омилен кардиган и има две џебови за да ги задржи најважните работи. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. отворен фронт. Долги ракави. 2 џебови. Дизајн на бод со кабел. 53% рајон/40% рециклиран полиестер/7% најлон. Машина за перење. Увезени. Women'sенски кабелски бод го плете кардиган од време и Tru.

За производот

Купувачите избираат и