.

.

Белкин Грип Неон Гло случај за iPhone 5

Белкин Грип Неон Гло случај за iPhone 5

оценки:

DEN 191.52
Од стока
Достапно.

Дајте му на вашиот i Phone да биде зафатен, но loveубовта кон Neonturn ја зголеми јачината на звукот на стилот. Секој флуоресцентен вкус е завршен со сјај со висок сјај, во флексибилна серија за материјали за материјали со лесен зафат TPU : Заштита Wantе сакате да го задржите ontothe Grip Neon Glo е супер издржлив, но сепак доволно тенки за да се лизне лесно во вашиот џеб или торба без додавање на рефус. Belkin Grip Neon Glo Case за i Phone 5 Чуварите на случајот и на екранот и телото на вашиот уред и ги одржуваат своите изгледи и функции непроменети . изградени со термопластичен полиуретан (TPU) материјал за производи за да понудат зависност од употреба и трајност, обезбедувајќи продолжена употреба. Волта бојата ја подобрува убавината и дава елегантен изглед. Издржливост на отпорна на влијание за максимална продуктивност со додадена сигурност. Дизајнирано да се користи со паметен телефон.

За производот

Купувачите избираат и