.

.

Прима дела Вирџинија шунка, дели исечена

Прима дела Вирџинија шунка, дели исечена

оценки:

DEN 78.72
Од стока
Достапно.

Направете го ручекот лесен со тоа што ќе ја задржите свежо исечената примама дела дели исечена вирџинија шунка на рака. Со само 70 калории по порција, оваа вкусна шунка е паметен избор. Исечете го како густ или тенок колку што сакате да го направите вашиот оброк идеален. Уживајте во сендвич со сирење или фатете парче за да јадете како закуска. Додадете ја Prima della deli исечена шунка од Вирџинија во партиски садови со крекери, загрејте малку за топол сендвич, или додадете ја во салата исполнета со јасна зелена салата и свеж зеленчук. Ова месо е прегледано во САД и поминато од Министерството за земјоделство. Создадете вкусен оброк со свежо исечена Prima della deli исечена шунка од Вирџинија. Прима Дела Вирџинија шунка, дели исечена : вкусна, свежо исечена шунка. Направени со висококвалитетни состојки. Уживајте во сендвич со сирење или фатете парче за да јадете како закуска. Само 70 калории по порција. Додадете во партиски садови, загрејте го или топол сендвич, или додадете ја во салата со јасна зелена салата и свежи зеленчуци. Соединетите држави прегледани и поминати од Министерството за земјоделство.

За производот

Купувачите избираат и