.

.

Деца од Гаранималс Момци Варсити јакна, големини 4-10

Деца од Гаранималс Момци Варсити јакна, големини 4-10

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Слушајте го како рика на 365 деца од варситната јакна на Гаранималс. Еден дел спортски и еден дел кул, оваа лесна јакна е совршен слој за преодното време. Varsity-vibe и забавните предни закрпи го прават стилски што мора да го имаат одлично за секоја сезона. Материјал : школка : 98% памук/2% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Тежина : лесна. Јака : шарена јака од варсити. Затворање : Снеп фронт. Ракави : Контрастни долги ракави со шарени плетени манжетни. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : плетено шарено полите; Декоративни закрпи. Варситична јакна за момчиња од 365 деца од Гаранималс.

За производот

Купувачите избираат и