.

.

Tuphely Industries Тропски летен брег на плажа, печатена перница за фрлање перници од Лиза Спарлинг

Tuphely Industries Тропски летен брег на плажа, печатена перница за фрлање перници од Лиза Спарлинг

оценки:

DEN 258.56
Од стока
Достапно.

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со инсерти што веќе се вметнати во нивниот случај. Идеално за дневни соби, спални соби, семејни простории, каучи и столчиња. Случаи со тематски перници со уметност печатени во САД. Димензии : 18 x 18 инчи, вклучително и вметнување за полнење. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата во секунди, додавајќи и декоративен акцент и удобност на вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе патент внатре и подготвени за пената. Вметнување на обвивка и полнење се направени од мек полиестерски материјал . За да се измие отстранување на вметнувањето од обвивка со употреба на невидлив патент. Исчистете ја перницата кутија одделно, машинско миење на деликатно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат суво. Вметнувањето на перници е само чисто место . Дизајн од Лиза Спарлинг. Уметничките дела се однесуваат на : лето; Тропски; Надвор; Плажа; Море; Крајбрежје; Вода; Брег; Палма; Сценографија; Пејзаж. Предложена просторија : Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

За производот

Купувачите избираат и