.

.

Шампионски стапици и цели што преклопуваат стапчиња за стрелање

Шампионски стапици и цели што преклопуваат стапчиња за стрелање

оценки:

DEN 11199.84
Од стока
Достапно.

Кога тој тежок шут се претставува, бидете подготвени со новите стапчиња за стрелање на Шампион. Оваа корисна алатка за лов без напор се собира во секунди додека шок -жиците брзо се повлекуваат и ги заклучуваат нозете на своето место. Компактните, лесни стапчиња за преклопување на виткање функционираат добро во сите видови на терен, стабилизирајќи го стрелецот за брз, чист шут. Тие исто така вклучуваат корисна торбичка за појас за ваша погодност. носете торбичка- издржлива полимерна градежна шампионска стапица и цели што преклопуваат стапчиња за стрелање.

За производот

Купувачите избираат и