.

.

Заградата за регистарски таблички компатибилен со 2015 година- предниот полнач на Dodge

Заградата за регистарски таблички компатибилен со 2015 година- предниот полнач на Dodge

оценки:

DEN 678.08
Од стока
Достапно.

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Interchange Part Number : 68238771 AC, CH1068133 Replaces OE Number : 68238771 ACReplaces Partslink Number : CH1068133 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive for your rebuild, repair, and maintenance needs - Производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Front Fit Note : Type 2, за модели со аспиратор Scoop Dodge Compatibational со : 2018-2021 CHALGER GTCOMPADTIONL : 2015-2017 полнач Sec OMPatibational со : 2015-2020 CHALGER SRT Hellcatcompatibational со : 2015-2016, 2018, 2020-2021 Charger SXT Plus Compatibation со : 2015-2018 Полнач (подмодел : R/T SCAT Pack, SRT 392) компатибилен со : 2015 -2021 Полнач (подмодел : извршување, R/T, SXT) Компатибилен со : 2017-2018 Полнач (подмодел : Дејтона, Дејтона 392, Р/Т 392) Компатибилен со : Полнач за 2018 Со : 2019-2021 Полнач (подмодел : SCAT Pack, SCAT Pack 392) го заменува OE број : 68238771 AC. Го заменува бројот на делови : CH1068133. Број на размена на дел : 68238771 AC, CH1068133. Fits Изберете : 2017-2019 Dodge Charger 2016.2020-2022 Dodge Charger SXT 2015 Dodge Charger SE и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и