.

.

Ножици на растенија за аквариум

Ножици на растенија за аквариум

оценки:

DEN 244.64
Од стока
Достапно.

Ножиците на растенијата за аквариум Oase се идеални за аквариуми со слатководни води со водни растенија. Растителните ножици се корисна алатка за кастрење, градинарски и одржување на водни растенија во вашиот аквариум. Лесниот, но цврст не'рѓосувачки челик обезбедува прецизност и точност на вашето акваспанирање. Ножиците се долги 9,8 инчи. Ножиците на растенијата за аквариум Oase се идеални за најразлични потреби за водни растенија. Корисна алатка за кастрење, градинарски и одржување на водни растенија. Лесна, но сепак цврста алатка од не'рѓосувачки челик обезбедува прецизност и точност за акваскапирање. Компатибилен со свежа вода.

За производот

Купувачите избираат и