.

.

Уникатни поволни цени за контрастна боја на женски врат врат со долги ракави а-линија краток фустан

Уникатни поволни цени за контрастна боја на женски врат врат со долги ракави а-линија краток фустан

оценки:

DEN 591.84
Од стока
Достапно.

Ретро и ласкав фустан од уникатни поволни цени, овој стил е удобен и привлечен со детали за блокирање во боја. Истепената плетена ткаенина стави романтична рамка околу овој фустан со висок половината со врата од вратот од јака и долги ракави. Пар со рамни чевли, високи потпетици или чевли за слободно време за елегантен и паметен обичен изглед. Рафинираната јака за контраст ја истакнува елеганцијата на овој краток фустан на А-линија. Лак за вратоврска додава димензионални детали на рамен јака, црн фустан што канализира гроздобер романса. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите Подготвување на половината Ширина на рамото вкупна должина 33 1/2 26 - 14 1/2 - 33 1/4s - - 35 3/8 28 - 15 33 5/8m - 37 3/8 29 7/8 15 1/2 - 34 1/8 L 40 1/2 33 1/8 16 1/4 - 34 3/4xl 43 3/ 4 36 1/4 17 35 3/8 Мерењето на должината е од рамо до дното. Единствени договори за контрастна боја на женски врски со вратот со долги ракави со кратки фустани 90% полиестер, 10% спандекс. Увезени. Јака за контраст. Поврат на вратот. Над коленото. Копче манжетна. Затворање на патент. Машинско миење ладно со како боја. Моделот носи во големина x-мали.

За производот

Купувачите избираат и