.

.

Биро за преклопување на Kensho Не е потребно склопување, 39 Пишување компјутерски склоплив биро за мал простор заштеда на преклопна маса Едноставна домашна канцелариј

Биро за преклопување на Kensho Не е потребно склопување, 39 Пишување компјутерски склоплив биро за мал простор

оценки:

DEN 863.84
Од стока
Достапно.

Проверете го ова без склопување од Kensho ако барате преклопна, заштеда на простор за модерна компјутерска табела. Оваа склоплива биро има мал отпечаток, што го прави идеален за домови, станови или спални соби. И покрај нејзината компактна големина, оваа табела има доволно простор за складирање за вашите работи. Што добивате : Овој модерн простор од 39 инчи ја мачи совршената табела за заштеда на простор за студирање, канцелариска работа или домашна употреба. Димензиите на оваа преклоплива табела се 39,87 x 19,8 x 28,5 инчи. Оваа склоплива биро може да се свитка во неколку чекори за лесно носење на отворено или помеѓу просториите. Не е потребно склопување, можете да ја користите оваа биро веднаш надвор од кутијата. Што е тоа за : Оваа преносна биро зафаќа помалку простор од другите табели, што го прави погоден за тесни простории и ходници. Студентите можат да ја користат оваа биро за пишување за заштеда на простор како табела за студии. Тоа е соодветна биро за тинејџери за оваа генерација заради неговиот стилски модерен дизајн, ова преклопливо биро е одлично решение за потребите на вашата канцеларија за внатрешни работи. Структурата е доволно стабилна за да носи 200 килограми. Тоа значи дека можете да ги држите вашите лаптоп, компјутер и печатач, додека оставате дополнителен простор за вашите работни материјали. Можете исто така да ја користите оваа маса како површина за да ги поставите вашите декор на таблети и украси. Браун ламинираниот врв на честички му дава модерна привлечност и ја додава целокупната убавина на вашиот дом. Родителите можат да ја постават оваа биро во собата на нивните деца. Компактниот дизајн го прави добар избор за спални соби за мали деца, области за игра и за домашни цели. Како изгледа : Стилскиот компактен дизајн на оваа биро за преклопување совршено се меша со какво било поставување на домот или канцеларијата. Врвот е конструиран од цврста табла за честички и основниот материјал е челична метална рамка. Добијте ја стилската биро Kensho сега, ако барате тесна маса за преклопување со доволно простор за да ја држите вашата ламба, лаптоп, материјали за студирање и украси за таблети. Собрание на еден чекор : Оваа склопување биро пристигнува близу до целосно собрани. Не се потребни алатки за поставување. Само прикачете ја таблетата на рамката и сте завршиле.

За производот

Купувачите избираат и