.

.

Одлична вредност гелови за сјај на Ноќта на вештерките, 2. мл, цевки

Одлична вредност гелови за сјај на Ноќта на вештерките, 2. мл, цевки

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Додадете дополнителна забава на вашето печење оваа сезона со помош на гелови за сјајни сјајни вредности за Ноќта на вештерките. Печете неколку колачиња со свеж шеќер и започнете на празничната прослава додека ги откопувате гелите и започнете да ги правите вашите ремек -дела за јадење. Седнете со децата и создадете забавни дизајни на вашите свежо печива со сјајни црвени, зелени, црни и портокалови цевки за украсување гел. Вашата плашлива десерт уметност инспирирана од Ноќта на вештерките ќе биде белег на вашиот ден и theвездата на забавата, не само од живописни дизајни што сте ги направиле, туку и од пријатниот вкус на шеќер. Однесете ги вашите слатки креации на следното ниво кога ги користите геловите за сјајни сјајни вредности. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност гелови за сјај на Ноќта на вештерките, 2,7 мл, 4 цевки : 4 блескави гелови за украсување. Боите вклучуваат црвена, портокалова, зелена и црна боја. Го зема вашиот десерт украсување на следното ниво. Забавна активност да се направи со семејството и пријателите. Без глутен.

За производот

Купувачите избираат и