.

.

Компанијата Бринли Ко.

Компанијата Бринли Ко.

оценки:

DEN 658.72
Од стока
Достапно.

Влезете во прекрасен нов дизајн со Andre Wedge од Brinley Co. Ова класично парче има деликатна лента за глуждот со детални странични исечоци. Зашилената пети го завршува дизајнот. Овие клинови се направени со велур со велур и материјали направени од човекот. На овој чевел се истакнува зашилен пети. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Клин клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и