.

.

Розови и главни 6 x6 entвезди на матрил-четири поени

Розови и главни 6 x6 entвезди на матрил-четири поени

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Розовата и главната матрица е совршена за мешани медиуми, белешка и правење картички. Додадете медиуми за мастило, боја или текстура. Пакетот содржи една матрица од 6x6 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење. Не е погодно за деца под 14 години. Starsвезди на розови и главни 6 "x6" матрици-четири поени.

За производот

Купувачите избираат и