.

.

Ournourneуни колекција женски орана зашилени пумпи за петици пети

Ournourneуни колекција женски орана зашилени пумпи за петици пети

оценки:

DEN 551.36
Од стока
Достапно.

Liveивејте го во петицата Орана од колекцијата на списанија. Оваа симпатична потпетица за маче е изработена од материјал од велур и има прекрасна зашилена пети. Големиот лак за акцент завршува од чистиот изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

За производот

Купувачите избираат и