.

.

Кратко печатено велосипед на девојчињата

Кратко печатено велосипед на девојчињата

оценки:

DEN 399.84
Од стока
Достапно.

Добијте ја облеката за забава со овие симпатични и модерни Данскин сега шорцеви за велосипеди. Овие стилски жешки панталони додаваат убав допир на вашата облека. Направени за девојчињата да носат под тутус и здолништа, овие светкави Данскин сега шорцеви го собраат расположението на секоја млада дама. Со највисокиот призматичен финиш, тие се добро прилагодени за класата за танцување, уметничко лизгање, гимнастика или играње дома. Данскин сега отпечати 3 „шорцеви за велосипеди : Данскин сега шорцеви направени од 94% полиестер и 6% спандекс. Призматичен финиш. 3" ИНСЕАМ. Еластична лента за половината. Машинско миење. Достапни големини : XS, S, M, L, XL. Направено за носење под тутус и здолништа. Добро работи за танцување, уметничко лизгање, гимнастика и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и