.

.

Единствени поволни цени за женска дневна облека со панталони со панталони со долги ракави за пижама

Единствени поволни цени за женска дневна облека со панталони со панталони со долги ракави за пижама

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Овие женски сетови за пижами за жени за жени се конструирани од V-врат, панталони со еластична половината, што ги прави погодни да се вклучат/исклучуваат и да ве одржуваат прилично и удобно цел ден. Одликувајќи се со мека и удобна ткаенина ве тера да се чувствувате пријатно цела ноќ и да уживате во удобен сон и сладок сон. Без оглед на пријатното време на спиење, лежење домашно релаксирање, попладневно попладне, или релаксирачка бања, меката и лесна женска облека за спиење може да се дружи со вас цело време. Овој дневен сет е совршен за забавни забави, пижами ноќи или дневно носење или како подарок за празник за Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ или роденденот. Единствени договори за женска салон за ноќна облека со панталони со долги ракави за пижама за спиење поставува 60% полиестер, 35% памук, 5% спандекс. Увезени. Цветна шема. Пролет лето. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

За производот

Купувачите избираат и