.

.

Pioneer Woman Vintage Floral 9 -парчиња неделен планер, месечен календар за биро и списание, јануари -декември

Pioneer Woman Vintage Floral 9 -парчиња неделен планер, месечен календар за биро и списание, јануари -декември

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Чувајте се организирани со Pioneer Woman Vintage Floral 9-парчиња неделно планер, месечен календар на бирото и сет на списанија. Во сетот се наоѓа 12-месечен планер за двојна жица, тетратка со владеење со 30 листови, 12-месечен календар на wallидови, списание со владеење од 96 листови, подлога за списоци со 50 листови со магнет, две лепливи влошки за ноти од 20 листови и три магнетни обележувачи . Тоа е совршен начин да ги пратите настаните, после училишните активности, плановите за оброци, да ги запишете мислите и многу повеќе. Во собата се карактеризира со цветниот дизајн на REE за рустикален допир. Измешајте и совпаѓајте други парчиња од колекцијата Pioneer Woman за да го завршите вашиот дом. Донесете го дома Пионерската жена гроздобер цветни 9-парчиња неделен планер, месечен календар на бирото и списание сет денес. 1-12-месечен планер со двојна жица, 1-12-месечен календар на бирото, списание 1-96 листови, владееше, подлога за списоци со 1-50 листови со магнет, лепливи белешки од 2-20 листови и 3-магнетни обележувачи . Карактеристики на цветниот дизајн на потписот на REE. Совршен начин да ги пратите настаните, после училишните активности, плановите за оброци, да ги запишете вашите мисли и многу повеќе. Mi X и се совпаѓаат со други парчиња од колекцијата Pioneer Woman.

За производот

Купувачите избираат и