.

.

Nuangel Trinity II медицинска сестра перница со перница - жолта Исус ме сака

Nuangel Trinity II медицинска сестра перница со перница - жолта Исус ме сака

оценки:

DEN 639.84
Од стока
Достапно.

Nuangel® Trinity ™ II медицинска сестра перница жолто Исус ме сака. Патентирани перници од консултант за лактација направени од. Материјали и вклучуваат 100% памучна обвивка и 100% полиестерски филер. Вклучува перница. Лесни и преносни, овие перници ја задржуваат својата форма по миењето, сушењето и складирањето. Неговиот уникатен не-принуден дизајн со крива и намалување на крајот нуди прилагодена поддршка. Перниците се разноврсни, прилагодливи и усогласени. Може да се користи на повеќе позиции за поддршка на главата, вратот, грбот, стомакот и екстремитетите. Овие наклони на патент помалку производи може да помогнат во намалувањето на рефлуксот на киселина. Nuangel Trinity II медицинска сестра перница со перница - жолт Исус ме сака пакетот содржи една Троица ™ II средна перница и перница. Преносна и лесна перница не мора да се отстранува од перницата пред миењето. Машинско миење и суво. Патентиран.

За производот

Купувачите избираат и