.

.

Активни шорцеви за активни мачки на Расел и големи мажи, до 5xl

Активни шорцеви за активни мачки на Расел и големи мажи, до 5xl

оценки:

DEN 255.84
Од стока
Достапно.

Активните шорцеви на Расел се изградени за да одат на дополнителна милја. Истегнување ткаенина се движи со вас без разлика дали сте надвор за бегство или само удирате назад и се релаксираат. Технологијата за влага за влага 360 ве одржува суво и удобно цел ден. Вкупна победа за вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Повлечете стил со удобна лента за половината и прилагодливо влечење. 2 џебови со патенти. Капки 360 технологија за влага за влага; Истегнување ткаенина. 86% полиестер/14% спандекс. Машина за перење. Увезени. Расел истегнува активни шорцеви за мажи.

За производот

Купувачите избираат и