.

.

Расел атлетски момчиња руно џогерски панталони со кариран вметнат, големини 8-16

Расел атлетски момчиња руно џогерски панталони со кариран вметнат, големини 8-16

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Подгответе го вашиот мал спортист подготвен да го освои теренот со панталоните на Russell Athtice Boys Reece Jogger со карирана вметната - крајната мешавина на стил, удобност и топлина! Овие панталони со џогер се совршени за ладно време, спортски активности или едноставно за обичен ден надвор. Со своите ладни карирани детали за вметнување, дизајн подготвен за спорт, удобно вклопување и исклучителна топлина, овие пантолони со џогер сигурно ќе станат омилени во гардеробата на вашето момче. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Active Fit. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : лого на топлинска заптивка; печатено вметнување. Расел Атлетик Момци печати џогери.

За производот

Купувачите избираат и