.

.

Каролис Jayеј „смиреност“ ја направи врамената уметност

Каролис Jayеј „смиреност“ ја направи врамената уметност

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што Сигурно ќе го надополни секој стил. Истакнати бои : Teal, Blue Karolis Janulis е уметник од Литванија. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Оттогаш, уметникот издаде книга за лична воздушна фотографија? Да се ​​биде птица во Литванија? Ставете ја фотографијата Каролис на wallsидовите. Неговата страст кон фотографијата и погледите одозгора го доведоа до воздушна фотографија. Друга фотографија? Дрво на животот? е во потесен избор на Светските награди за фотографија на Sony 2016 (Категорија на луѓе). Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Наскоро беше забележано и прикажано на разни публикации во светот на печатот и фотографијата. Каролис Jayеј „смиреност“ ја направи врамената уметност. Неговата уметност се прикажува на меѓународните простори на аеродромот Вилнус, ново дизајнираната канцеларија на jenensidge и во многу повеќе корпоративни и приватни простори со давање нова перспектива на светот. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Во 2016 година Фотографија? Летен камп? Освои на 3 -то место на Меѓународните награди за воздушна фотографија Дронестаграм. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.

За производот

Купувачите избираат и