.

.

Девојче за бебиња Девојче ткаени суштински летен лак назад фустан

Девојче за бебиња Девојче ткаени суштински летен лак назад фустан

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Бидете сигурни дека ќе ја имате оваа девојка за бебето Health Tex Девојче, ткаени суштински летен лак, во гардероба на вашето мало девојче. Овој симпатичен и лесен фустан без ракави има детали за лак и доаѓа во разни бои и отпечатоци. Овој фустан ќе изгледа супер симпатичен спарен со лесен кардиган или јакна од Jeanан за да создаде стилски изглед! Health Tex Девојче за бебиња Девојче ткаени суштински летен лак назад фустан : 100% памук. Без ракави. Шпагети лента. Детали за поклонување. Лесен. Изберете од разновидни бои и отпечатоци. Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и