.

.

Уникатни поговори за свилени сатенски перници, 20 26

Уникатни поговори за свилени сатенски перници, 20 26

оценки:

DEN 143.84
Од стока
Достапно.

Направено од сатенска ткаенина, уникатните шами за перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците се вклопуваат во големината на вашата перница пред купувањето и да овозможите мала разлика во бојата, како резултат на мониторинзите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. Служба на потекло : Увоз наФрабрика Содржина : 100% сатенски уникатни поговори со 2-пакети свилени сатенски перници, 20 “, 20" " x 26 ", праска изработена од полиестер сатен свилена ткаенина. Стандард - 20 "x 26"/ 51x66cm. Затворање на пликови. Мека и мазна текстура. Вклучува сет од 2 свилени сатенски перници само, перница не е вклучена. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% сатен.

За производот

Купувачите избираат и