.

.

Lucken's Laught'sенски женски долг палто

Lucken's Laught'sенски женски долг палто

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Многу среќен! Овој палто од Puffer од Lucky Brand ви помага да бидете пријатни со затегната половината за да ви даде форма. Најдобриот дел : Овој ладно временско палто е обележано со големи џебови на лепенка што можат да држат најважни без да бидат гломазни. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Standard Fit. Тежина : Тешка категорија. Должина : долга 36 ”. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две големи џебови на лепенка имаат најважни работи. Карактеристики : Затегната половината ви дава форма; Страничните отвори за влечење додаваат стил и зголемена подвижност. Долготрајниот палто на жените од Лаки Бренд.

За производот

Купувачите избираат и