.

.

4 -ти јули црвена, бела и сина фолија раб на забави, на пат за славење

4 -ти јули црвена, бела и сина фолија раб на забави, на пат за славење

оценки:

DEN 271.68
Од стока
Достапно.

Покажете го вашиот патриотизам кога ќе украсите со овој начин за да го прославите 4 -ти јули црвена, бела и сина фолија, банер, 72 внатре. Овој транспарент ќе го подобри декор на вашиот настан и ќе направи просторијата да се чувствува дополнително празнично. Се одликува со црвени, бели и сини фолија ресилиња и мерки 72 "во должина. Willе создаде покачен изглед кога ќе се користи во текот на табелата за сервирање, рамка на вратата или влезот на партијата. Продадено индивидуално, овој транспарент на 4 јули ќе ја направи вашата забава Незаборавно. Координирајте со друг начин за славење на патриотски материјали. Секој пакет вклучува 1 начин за славење на 4 -ти јули црвена, бела и сина пластична забава, 72 ин. Партискиот банер мери 72 “. Декорацијата за банер има црвени, бели и сини фолија. Совршено за подобрување на декор на вашата забава и создавање незаборавен влез. Доведете ја вашата забава во живот со трендовски банер за раб на фолија. Исто така, не заборавајте да ги проверите другите предмети од нашиот широк избор на патриотски и празнични партии.

За производот

Купувачите избираат и