.

.

Слики Кралица II огледало, шампањ

Слики Кралица II огледало, шампањ

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Ова прекрасно врамено wallидно огледало е атрактивен додаток на кој било декор, го носи дома чувството на релаксација. Многу убав стајлинг одговара за спална соба, бања или дневна соба. Со еден поглед, можете да бидете сигурни дека изгледате најдобро! Vanity Mirror, шампањ, 25,5x31.5 : Додадете стил и класа во вашиот дом. Не е потребно собрание. Подготвени да висат. Огледало преку мијалник.

За производот

Купувачите избираат и