.

.

Уникатни поволни цени, женски плус големина чипка чипка кратка ракав за замав, меш

Уникатни поволни цени, женски плус големина чипка чипка кратка ракав за замав, меш

оценки:

DEN 305.44
Од стока
Достапно.

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Подгответе убава завршница на каузалното облекување со овој врв на јарем. Се одликува со современ стил, кој е јарем на мрежа што ги истакнува вашите раменици. Фали тркалезно деколте, кратки ракави и замав. Одлично за носење од ден на ноќ, тим со слаби фармерки и потпетици. Табелата со големина на телото покажува големина на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Мерење (во инчи) Меѓународно градите половината - Вкупно Должина1x 44 7/8 - 42 1/2 - 29 1/22x- - 48 45 5/8 29 7/83x - 51 5/8 - 49 1/4 30 3/84x - 55 1/8 52 3/4 - 30 3/4 Единствени поволни цени Womenенски плус големина чипка за кратки ракави за замав. Peplum Top Main : 95% полиестер 5% Spandex Trims : 100% полиестер. Увезени. Цврста боја. Исклучен јарем од мрежа. Замав полите. Кратки ракави. Тркалезен врат. Врвот на peplum. Машинско миење ладно со како боја, ладно железо. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 41 инчи, половината : 32 7/8 инчи, колк : 46 1/4 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи 1x.

За производот

Купувачите избираат и