.

.

Time and Tru Women's'sенски торба за печатење на миа

Time and Tru Women's'sенски торба за печатење на миа

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Одвојте го овој пат и Tru Mia tote за работа и пошироко. Модерно и функционално, има многу џебови за лесно организирање и отворен врв за брзо зачувување во движење. Доволно стилски за еден ден во градот, но доволно практично за канцеларијата, ќе се најдете да го постигнете тоа повторно и повторно. Исклучиво на. Материјал : Вештачки материјали. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 14-1/4 "W x 12" H x6 "D. Ширина се мери преку дното на чантата . Тип на рачка : Двоен горниот рачки. Затворање : Отворен врв со затворање на магнетното предвремено. Лизгачки џеб; 1 џеб од задниот патент; полиран метален хардвер. Детали за внатрешни работи : поставени; 1 џеб на патент на страничен allид.

За производот

Купувачите избираат и