.

.

Justice Girls Velor Lace-Up Graphic Pullover Sweatshirt, големини 5- & Plus

Justice Girls Velor Lace-Up Graphic Pullover Sweatshirt, големини 5- & Plus

оценки:

DEN 320.00
Од стока
Достапно.

Оваа Justice Collection Collection X Girls Velor Lace-Up Graphic Pullover Sweatshirt е сигурно да ги сврти главите оваа сезона. Направено од бујно мекото велур чувство во без напорна удобност на плетена маичка - совршено за девојка која само открива свој уникатен личен стил! Спарете го со омиленото дно за изглед, тоа е сè нејзино. Пријатна ткаенина од велур. Громатски детали за чипка. Достапно во сплтер или цветно печатење. Машина за перење. Увезени. Девојки од џемпер со џемпер-пулвер од правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

За производот

Купувачите избираат и