.

.

КТ барел исечени швајцарски сини топаз и кубни цирконија прстен во сребро сребро

КТ барел исечени швајцарски сини топаз и кубни цирконија прстен во сребро сребро

оценки:

DEN 1727.84
Од стока
Достапно.

Покажете го вашиот стил со овој сребрен сребро 3,00ct вкупна тежина на прстенот на топаз. Овој природен швајцарски сина топаз прстен е исправен за посебни прилики или во секое време сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Зачудувачкиот сина топаз е starвезда на овој сребрен прстен. Во центарот на овој класичен прстен е специјален исечен природен швајцарски сина топаз која е нагласена со деликатна кубна цирконија. Овој женски сребрен сребрен прстен од сребро е обележан со 925 за да се обезбеди автентичност. Овој прстен доаѓа со кутија за подароци за потпис и прави прекрасен подарок. 3 КТ барел исечени швајцарски сини топаз и кубни цирконија прстен во стерлинг сребро 3,00ct вкупна тежина топаз. Специјално исечено природно швајцарско сино топаз. Коктел прстен во 925 Стерлинг сребро. Топаз во сина боја. Ноември Роден камен. Топаз е 12 x 6mm со поставка на страничен камен. Вклучува кутија за подароци за потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

За производот

Купувачите избираат и