.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, без ракави со ракави, без ракави со ракави, без ракави,

Фармерки со Софија од Софија Вергара, без ракави со ракави, без ракави со ракави, без ракави,

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Додадете малку новост сега со оваа трендовски врзан плетен скок од фармерките на Софија-една и направена успешна приказна. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla hispana : Agrégale ahora un toque novedoso a tu goot con este moderno mono de punto con lazo al frente de sofia фармерки, ¡será todo un éxito! Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla Pequeña „S“. Приближно. In Seam : 30 ”/largo de Enterepierna aproximado : 30”. Лажички врат; Затворање на задниот дел на клучот/ESCOTE REDONDO; Cierre Posterior Con Abertura. Без ракави со трим на рафли/грев манга y ribete con volantes. Вратоврска пред/Лазо Ал Френте. Објавена еластична на половината и полите за голема удобност/Elástico Revutido en la cintura y el ruedo para градоначалник Комидад. Плетено тело; Цврста боја/Теџидо де Пунто; Боја солидо. 95% вискоза; 5% спандекс/95% вискоза; 5% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Womenенски плетен џемпери од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Купувачите избираат и