.

.

Whiteенска родагонска обвивка од бела Сиера Трабагон

Whiteенска родагонска обвивка од бела Сиера Трабагон

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Нашата јакна за дожд Trabagon е лесна и водоотпорна школка јакна со заштитник на ткаенина од тефлон. Тоа е најразновидното парче јакна со лесно патување со можност да ве одржи суво. Прислушувани споеви низ целиот свет. Капениот отвор на задниот дел за дополнителна дишеност. Пакувајќи се во предниот џеб, оваа јакна е совршена за секоја авантура на отворено! Најдобар продавач. Водоотпорна ткаенина. Заштитник на ткаенината Тефлон. Целосно запечатен цвест. Нелиран и лесен. Пакувајте се во предниот џеб. Прилагодување на аспираторот за банџи и кабел. Џебови од патенти однапред. Вентилиран јарем поставен од мрежа. Централна должина на задниот дел : 27 ". Ткаенина : Трабагон Рипстоп 100% полиестер микро рипстоп ткаен со тефлон.

За производот

Купувачите избираат и