.

.

Современи моменти од џемперот за девојчиња Гербер Бејбик плетен кардиган

Современи моменти од џемперот за девојчиња Гербер Бејбик плетен кардиган

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Современите моменти од Гербер-донесуваат современ стил и целодневна удобност во гардеробата на вашето малечко. Секоја ставка е направена со мек памук, нежна и удобна ткаенина која е совршена за новороденчиња, бебиња и мали деца. Имавме свои најважни работи независно сертифицирани со Стандард 100 според ОЕКО-Текси, за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Овој џемпер беше дизајниран со карактеристики што го одржуваат вашиот живот лесен. Пронајдете совршена облека за момче, облека за девојчиња и унисекс облека за бебиња за малите најблиски во вашиот живот. Willе ги обожавате современите отпечатоци и обрасци, а вашето малечко ќе го сака мекото, удобно чувство на нашите ткаени ткаенини. Оваа ставка е лесна, бидејќи машината може да се мие и машината што може да се суши за ваша погодност. Дајте му на овој џемпер за бебиња како внимателен и практичен подарок за туш за бебиња. Овој пакет вклучува едно девојче од слонова коска од кардиган. Стандард 100 од OEKO-Texâ® #SH020 165998 Testex www.oeko- /Standard100 вклучува еден плетен кардиган. Се одликува со прекрасна, мека ткаенина што е нежна на кожата на вашето малечко. Совршено да се меша и да се совпадне со нашите координативни панталони за бебиња, капачиња за бебиња и бебешки прекривки. Цврст слонова коска. Копчиња за карактеристики за полесни промени и привлечен аспиратор со 3Д уши. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEXâ® #SH020 165998 TESTEX www.oeko- /Standard100. Машинско миење / сушење суво.

За производот

Купувачите избираат и