.

.

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Cutause Cutage Back

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Cutause Cutage Back

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Пријатно во предниот дел, секси во задниот дел. Овој џемпер за правење изјави од фармерките на Софија ве одржува во трендот со текстура слична на вафли, ракави со балон и длабоко влечење во грбот. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Cómodo por Delante, секси en la parte de atrás. Estarás a la moda con este llamativo suéter de sofia jeans que presenta una textura tipo waffle, mangas globo y un un corte bajo en v en la parte posterior. Ексклузивен en. Материјал : 53% памук/27% полиестер/20% најлон/53% алгодон; 27% полиестер; 20% Nailon. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Малку вграден/ Лигемате Адеадо. Тежина : средна тежина/ песо медио. Деколте : екипаж со длабок V-врат во задниот дел/ Cuello Redondo con un cuello en v bajo en la parte posterior. Затворање : Стил на пуловер/ Estilo Fácil de Poner. Ракави : Долги балон ракави/ манга ларга глобу. Ockебови : Ништо/Нингуно. Карактеристики : Вафли-текстура/ текстура типо вафл. Cutенски отсечен џемпер од пуловер од фармерките Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Купувачите избираат и