.

.

Се прашувам нација во боја на џегинг Jeanан

Се прашувам нација во боја на џегинг Jeanан

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Wonder Nation Pull-On Jeggings брзо ќе стане нејзина омилена пантолона. Изгледот на оставата, во комбинација со удобноста на ногата. 2 faux предни џебови, 2 џебови за грб и јамки за појас го комплетираат изгледот. Чудо на нација влечејќи џегинг. Без патенти, прилепувања или копчиња. Дополнително истегнување и удобност.

За производот

Купувачите избираат и