.

.

Урбана Република Бебе девојче дијамантска ватирана количка, големини 3м-9м

Урбана Република Бебе девојче дијамантска ватирана количка, големини 3м-9м

оценки:

DEN 479.68
Од стока
Достапно.

Чувајте го вашето бебе девојче топло во оваа урбана република во тешка категорија, ватирана количка. Направено со многу мека ласта на Шерпа за да помогне да се направи бебето дополнително топло, пријатно и удобно во поладни услови, оваа ватирана детска количка има затворање на поштенски патент за лесно отворање и затворање. Симпатичните, вградени белезници помагаат да ги задржи рацете убави и тостични во зимско време-сега таа е подготвена да оди! Материјал : 100% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Двојно затворање на поштенски патенти. Ракави : Долги ракави со прицврстени белезници на копчето Snap. Ockебови : Ништо. Карактеристики : тешка категорија; дизајн на нозе; Поставата за факс Шерпа. Ватиранска количка на бебето девојчиња со мека факс Шерпа од Урбана Република.

За производот

Купувачите избираат и