.

.

Уметнички ткајачи Гарис 18 18 Покријте ја перницата

Уметнички ткајачи Гарис 18 18 Покријте ја перницата

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Отекувајќи неспоредливо чувство на елеганција, оваа заслепувачка перница ќе занает впечатлива и динамична смисла во вашиот простор. Интересната претстава помеѓу суптилноста и сјајноста без напор станува шик шарм од соба до соба. Само покритие со перници. Фронт : 100% памук, грб : 100% памук. Ткаена перница со работ на нож.

За производот

Купувачите избираат и