.

.

Сребрени фармерки копродукции женски вештачки панталони од панталони, големини на половината 24-34

Сребрени фармерки копродукции женски вештачки панталони од панталони, големини на половината 24-34

оценки:

DEN 399.68
Од стока
Достапно.

Запалените фармерки со нозе со панталони со темно индиго миење сребрени фармерки копродукции женски вештачки фармерки од панталони со високи панталони - високиот пораст специјално дизајниран за подобрување Вие не). Резултатот е ултра-ласкаво вклопување што никогаш не го засилува или создава врв на мафини. Неговиот висок пораст, исто така, распрснува заоблен заден дел и создава суптилен ефект на кревање на задник. Плус, додадена е леснотија во колкот и бутот за совршено да ги прегрнете кривините. Овој пар заврши со чиста темна миење на индиго, драматично разгорено нозе на панталони и широка лента за половината со двојно копче лета за навестување на ретро привлечност . тексас за истегнување на напојување со најголем дел од истегнување и закрепнување. 10.25 "Висок пораст. СТАИЛИНГ 5-џеб со мува со двојно копче. 19,5" Отворање на нозете, 33 "Инемам.

За производот

Купувачите избираат и