.

.

Начин да се слави костумот за миленичиња за Ноќта на вештерките: пилешко и вафли, голема големина

Начин да се слави костумот за миленичиња за Ноќта на вештерките: пилешко и вафли, голема големина

оценки:

DEN 191.84
Од стока
Достапно.

Големо или мало, вашето куче ќе изгледа одлично облечено во овој костум за кучиња од пилешко и вафли за Ноќта на вештерките, по пат да слави. Мекиот и нејасен костум за пилешко и вафли преку славење е облеката за павик за најкул забави за Ноќта на вештерките во градот, а да не зборуваме за трик-или-лекување со децата. Не ги заборавајте селфиите за миленичиња во оваа неверојатна облека за Ноќта на вештерките, тие ќе го направат вашето куче starвезда на социјалните мрежи на коските-афир! Овој костум е дизајниран со екстра-широка еластична лента со затворање на кука и јамка за куче-тостично вклопување! • Дизајн со едно парче со капи, има екстра-широка еластична лента со затворање на кука и јамка • Лесен пристап до поводник • Костимот е изработен од комбинација на меки кадифни и четкани ткаенини и е наредена. • Упатства за нега : миење на рацете во ладна вода. Не бели. Лежеше рамно на суво. • За одлично вклопување за овој костум за кучиња за Ноќта на вештерките, мерка од основата на вратот на кучето до основата на опашката на кучето. 13 во (33,0 см) одговара на повеќето пушки, Ших Тзус, Бостон Териерс • М : 17 во (43,1 см) одговара на повеќето бигли, стандардни пудлици • L : 20 во (50,8 см) се вклопува во повеќето лабрадори, германски овчари, боксери, Прославете ги костумите за кучиња за Ноќта на вештерките се ексклузивни.

За производот

Купувачите избираат и