.

.

Винвуд студио Типографија и цитати intippationидна уметност платно „инспирација минималистичка мермерна хартија“ Инспиративни цитати и изреки - црна, бела боја

Винвуд студио Типографија и цитати intippationидна уметност платно „инспирација минималистичка мермерна хартија“

оценки:

DEN 791.84
Од стока
Достапно.

Инспирација минималистичка мермерна хартија, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и отпорни на мастила на отпорни на висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и