.

.

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Зооолошка градина и диви животни - злато, кафеава боја

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Зооолошка градина и диви животни - злато, кафеава боја

оценки:

DEN 271.84
Од стока
Достапно.

Златниот стаг, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со зоолошка градина и диви животни за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и