.

.

Трговска марка ликовна уметност насликано море i платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност насликано море i платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка

оценки:

DEN 639.68
Од стока
Достапно.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „насликано море и“ платно уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и