.

.

Кардиналот II

Кардиналот II

оценки:

DEN 478.40
Од стока
Достапно.

24x24 Wallидна уметност од платно со наслов "Кардиналот II ". Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект на изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста комплетира просторија и со само неколку додатоци може да направи куќа да се чувствува како дом. Нашите обвивки за платно додаваат современо и модерно чувство во која било дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, вие го именувате. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејство или пријатели. Сите платна се длабоки 1,25 инчи.

За производот

Купувачите избираат и