.

.

Пистата Авенија мода и глам wallидна уметност платно „гламурозен“ фустан - црна, сина боја

Пистата Авенија мода и глам wallидна уметност платно „гламурозен“ фустан - црна, сина боја

оценки:

DEN 248.96
Од стока
Достапно.

Гламурозно, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Пистата Авенија Мода и глам artидна уметност на платно „Гламурозен“ фустан - црна, сина карактеристика : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за фустан за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и