.

.

Трговска марка ликовна уметност во длабочините I Canvas уметност од Кери Шмит, црна мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност во длабочините I Canvas уметност од Кери Шмит, црна мат, рамка за бреза

оценки:

DEN 2601.60
Од стока
Достапно.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Во длабочините I“ платно уметност од Кери Шмит, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и